Misja i wizja

Oferować jak najwyższą jakość usług, szczerze kierując się wyłącznym dobrem Klienta. Naszą misją jest pomoc prawna i finansowa dla osób, które ucierpiały w wyniku różnych wydarzeń i wypadków. Jako kancelaria odszkodowawcza, misję tę realizujemy poprzez dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą.


 • Wiedza i doświadczenie

Nasza wiedza i doświadczenie są istotnymi czynnikami wpływającymi na uzyskanie odszkodowania, które uznasz za adekwatne do poniesionej szkody. Jeśli odmówiono wypłaty, odzyskamy odszkodowanie dla Ciebie lub Twojej rodziny

 • Troska o poszkodowanego

Stosujemy jasne i przejrzyste zasady postępowania, które są podstawą do osiągnięcia indywidualnego sukcesu w zakresie m.in. zaistniałego odszkodowania powypadkowego, odszkodowania komunikacyjnego lub odszkodowania za błędy lekarskie

Referencje

Dowiedz się, co mówią o nas inni i jakie zdanie mają o nas osoby, którym już pomogliśmy.

Zawsze odbierają telefon, zawsze odpisują, minimum formalność i tylko kilka tygodni oczekiwania na uzupełnienie do wypłaty z OC sprawcy. Daję 5/5.

Monika Janicka-Gęgor(właścicielka firmy z branży kosmetycznej)

Przez błąd zrutynowanego lekarza straciliśmy szansę na szybsze wyleczenie córki. Z doradcami Umbrella postaraliśmy się o wysokie odszkodowanie. Skutecznie.

Mariusz i Agnieszka Podomińscy(rodzina z Krakowa)

 • Zawsze odbierają telefon, zawsze odpisują, minimum formalność i tylko kilka tygodni oczekiwania na uzupełnienie do wypłaty z OC sprawcy. Daję 5/5.

  Monika Janicka-Gęgor(właścicielka firmy z branży kosmetycznej)

 • Przez błąd zrutynowanego lekarza straciliśmy szansę na szybsze wyleczenie córki. Z doradcami Umbrella postaraliśmy się o wysokie odszkodowanie. Skutecznie.

  Mariusz i Agnieszka Podomińscy(rodzina z Krakowa)

 • Moja rodzina zgłosiła się o pomoc do Umbrelli w kwestii zadośćuczynienia po utracie bliskiej osoby. Uznanie za dojrzałość w skutecznym uzyskaniu uczciwej kwoty. Dziękujemy!

  Jadwiga Lawicka(dyrektorka w sektorze finansowym)

 • ZUS oferuje zdecydowanie za mało. Za uraz na produkcji chciałem zdecydowanie więcej pieniędzy, udało się. Brawo!

  Zbigniew Jaros(pracownik zakładów mechanicznych)

 • Wszyscy w Umbrella, z którymi miałam okazję rozmawiać, okazali się super doświadczeni. Pamiętajcie, że z nimi za wypadek możecie dostać dużo więcej. Pozdrawiam.

  Katarzyna Ligocka(studentka IV roku medycyny)

 • Polecam, polecam i jeszcze raz polecam tę firmę przy wszystkich problemach związanych z odszkodowaniami za zniszczone plony.

  Jarosław Bucka(właściciel firmy przetwórczej, rolnik)

Close