Dlaczego my?

Kontakt

Co nas wyróżnia?

Szukając informacji na temat firm odszkodowawczych możemy tym miejscu przeczytać: profesjonaliści, najwięksi, spółka giełdowa, blisko Ciebie, najniższe prowizje… itd

Jako jedyna firma w Polsce jesteśmy ubezpieczeni na wypadek nieprzewidywanych zdarzeń w prowadzeniu spraw. Klient może czuć się spokojny po zawarciu Umowy.

Postawiliśmy na jakość i każda sprawa poszkodowanych jest najważniejsza. Nie czerpiemy zysków z ilości „zmielonych” klientów ale szukamy takich indywidualnych rozwiązań, które będą najlepsze dla każdego klienta – przecież to Wy nam płacicie!

Sprawdźcie sami! Czasem wystarczy jeden telefon i krótka rozmowa żeby przekonać się z kim mamy do czynienia!

Atuty Umbrella w odzyskiwaniu odszkodowań

Na polskim rynku działa już bardzo wiele firm, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań.

Nasza kancelaria prowadziła wiele spraw, które dotyczyły odszkodowań z tytułu OC sprawcy, kiedy to sami klienci zgłaszali się bezpośrednio do naszych prawników. Świadczyliśmy również usługi dla „pseudo firm odszkodowawczych”, które jedynie pozyskiwały klienta i nie miały nic wspólnego ze znajomością prawa.

W końcu, z potrzeby serca kilku pasjonatów, podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu naszych usług bezpośrednio dla Państwa. Dlatego dziś, z naszego doświadczenia i pasji, korzysta już wielu poszkodowanych!

Nasze atuty to:
 • Bezpieczeństwo dla klienta

  Jako jedyna firma w Polsce jesteśmy ubezpieczeni na wypadek nieprzewidywanych zdarzeń w prowadzeniu spraw. Klient może czuć się spokojny po zawarciu Umowy.

 • Prawnicy z sercem

  ludzie, którzy potrafią mówić „ludzkim głosem” do poszkodowanych ale są nieugięci i profesjonalni walcząc przed Sądem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym

 • Specjaliści finansowi

  dokładnie wyliczą straty, jakie Państwo ponieśli w wyniku wypadków, co jest szczególnie ważne w przypadku prowadzenia własnej działalności.

 • Doradcy klienta

  starannie wyselekcjonowani ludzie, którzy są łącznikiem pomiędzy naszą firmą a klientem. Wyposażeni w niezbędną wiedzę, dojadą do każdego klienta w najdalsze zakątki Polski. Przeanalizują wstępnie sprawę i powiedzą, co należy zrobić

 • Drobiazgowość

  w przypadku odszkodowań niezmiernie ważny element, który będzie stanowił o wysokości odzyskanego odszkodowania. Znajdziemy każdą możliwość, dzięki której podniesiemy wartość roszczeń.

 • System obsługi klienta

  nie z ilości ale z jakości , bierze się poczucie bezpieczeństwa dla poszkodowanych dlatego stworzyliśmy wyjątkowy system współpracy z klientem